teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014

stan po zawodach Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014 - 25km w dniu 02.03.2014

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M50

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 140 SŁAWOMIR JAKUBOWSKI 1963 MALANÓW
80  
60  
100  
100  
80  
360
2 277 MARIUSZ SMOLIŃSKI 1963 ŁÓDŹ
60  
50  
60  
80  
100  
300
3 228 CZESŁAW KLEPCZAREK 1957 ŁÓDŻ
50  
45  
45  
60  
60  
215
4 187 MAREK PASTWA 1963 ŁÓDŹ
45  
80  
80  
1  
 
206
5 48 WIESŁAW WASIAK 1961 ŁÓDŹ
100  
100  
0  
 
 
200
6 83 ANDRZEJ KLIMCZEWSKI 1962 ŁÓDŹ
36  
40  
50  
50  
50  
190
7 203 JANUSZ GÓRAL 1961 ŁÓDŹ
32  
36  
36  
36  
36  
144
8 333 GRZEGORZ LEMIESZEK 1958 ŁÓDŹ
 
28  
28  
45  
40  
141
9 197 JANUSZ MILCZAREK 1962 ŁÓDŹ
40  
24  
32  
1  
32  
128
10 189 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDŹ
30  
32  
24  
26  
22  
112
11 299 PIOTR KUKULSKI 1956 PABIANICE
 
18  
22  
28  
26  
94
12 253 PAWEŁ TYLUS 1955 ŁÓDŹ
26  
20  
18  
22  
 
86
13 30 DARIUSZ STAWSKI 1957 ŁÓDŹ
 
26  
26  
32  
1  
85
14 26 WOJCIECH SZYBKA 1957 ŁÓDŹ
22  
14  
10  
 
15  
61
15 196 KRZYSZTOF KACZMARKIEWICZ 1961 ŁÓDŹ
16  
11  
8  
18  
14  
59
16 268 PAWEŁ ROSIAK 1959 ŁÓDŹ
24  
16  
 
16  
 
56
17 436 JAROSŁAW ZABŁOCKI 1962 ŁÓDŹ
 
 
13  
20  
18  
51
18 372 PAWEŁ MATUSIAK 1956 ŁÓDŹ
 
15  
15  
 
20  
50
19 23 MAREK ANTCZAK 1954 KOŚCIELEC
13  
7  
6  
13  
12  
45
20 410 GRZEGORZ ANDRZEJ 1956 PRZYGOŃ
 
 
12  
15  
16  
43
21 21 JAROSŁAW LUBCZYŃSKI 1962 ŁÓDŹ
18  
12  
11  
 
 
41
22 413 WOJCIECH RONERT 1956 ŁÓDŹ
 
 
16  
0  
24  
40
23 124 JACEK REMIASZ 1960 ŁÓDŻ
12  
8  
7  
 
 
27
poza klasyfikacją
24 470 JAROSŁAW FELIŃSKI 1963 ŁÓDŹ
 
 
 
40  
45  
85
25 461 EDWARD PODZIŃSKI 1961 ŁÓDŹ
 
 
 
30  
30  
60
26 220 ADAM NIEDŹWIECKI 1958 ŁÓDŹ
28  
22  
 
 
 
50
27 314 MICHAL NOWICKI 1963 ŁÓDŹ
 
 
20  
24  
 
44
28 418 ANTONI JAKUBOWSKI 1962 KALISZ
 
 
40  
 
 
40
29 407 MAREK CZERNECKI 1954 ŁUKÓW
 
 
30  
 
 
30
30 334 STANISŁAW LASZCZAK 1958 ŁASK
 
30  
 
 
 
30
31 489 ZBIGNIEW GRUDZINSKI 1959 ŁÓDŹ
 
 
 
 
28  
28
32 318 DARIUSZ REMBLEWSKI 1960 ŁÓDŹ
 
13  
14  
 
 
27
33 188 MARIAN WOLSKI 1954 ŁÓDŹ
15  
10  
 
 
 
25
34 419 ANDRZEJ PAWŁOWSKI 1956 ŁÓDŹ
 
 
9  
14  
 
23
35 233 ARTUR WOJCIECH STRUMIŁŁO 1963 ŁÓDŹ
14  
9  
 
 
 
23
36 219 ANDRZEJ LESIAK 1954 ŁÓDŹ
22  
 
 
 
 
22
37 478 CEZARY KOPCZYŃSKI 1962 ŁÓDŹ
 
 
 
 
13  
13

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)

Decyzją organizatora numer startowy 283 został przepisany do numeru 383.