teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014

stan po zawodach Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014 - 5km w dniu 10.11.2013

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: mężczyźni

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 229 KRZYSZTOF PIETRZYK 1979 KOLUSZKI
100  
100
2 247 TOMASZ OWCZAREK 1985 BEŁCHATÓW
80  
80
3 241 DANIEL MATUSIAK 1984 ŁÓDŹ
60  
60
4 240 MATEUSZ PACHULEC 1984 ŁÓDŹ
50  
50
5 160 ANDRZEJ PIETRZAK 1975 PABIANICE
45  
45
6 278 SEBASTIAN MATUSZEWSKI 1994 ŁÓDŹ
40  
40
7 210 JACEK TROCIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
36  
36
8 243 MARCIN NADRATOWSKI 1994 ŁÓDŹ
32  
32
9 274 MACIEJ TRACZ 1970 ŁÓDŹ
30  
30
10 101 BARTŁOMIEJ BŁASZCZYK 1985 ŁÓDŹ
28  
28
11 52 BARTOSZ STROJKOWSKI 1983 ŁÓDŹ
26  
26
12 145 MATEUSZ KOZIARSKI 1994 ŻELECHLINEK
24  
24
13 276 ROBERT ELYASZ 1968 ŁÓDŹ
22  
22
14 48 WIESŁAW WASIAK 1961 ŁÓDŹ
20  
20
15 230 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
18  
18
16 3 BARTŁOMIEJ WITCZAK 1984 BUKOWIEC
16  
16
17 57 PRZEMEK UDUT 1980 ŁÓDŹ
16  
16
18 212 SZYMON ŁAPIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
14  
14
19 84 EMIL WOŹNIAK 1990 ŁÓDŹ
13  
13
20 226 PAWEŁ SĘK 1978 ZGIERZ
12  
12
21 61 KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI 1976 SZCZEKOCINY
11  
11
22 201 MARIUSZ STRÓZIŃSKI 1972 ŁÓDŹ
10  
10
23 194 JAROSŁAW SZATANIAK 1973 ŁÓDŹ
9  
9
24 140 SŁAWOMIR JAKUBOWSKI 1963 MALANÓW
8  
8
25 24 JAKUB STRZELECKI CIRRUS 1964 ŁÓDŹ
7  
7
26 208 PIOTR WEDER 1976 ŁÓDŹ
6  
6
27 207 MATEUSZ CYGANEK 1987 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
5  
5
28 205 ROBERT SOBCZAK 1982 ŁÓDŹ
3  
3
29 32 WOJCIECH SIENKIEWICZ 1973 ŁÓDŹ
2  
2
30 127 ADAM BIAŁAS 1971 LUTOMIERSK
1  
1
31 211 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓDŹ
1  
1
32 220 ADAM NIEDŹWIECKI 1958 ŁÓDŹ
1  
1
33 248 ADAM PIETRASZEK 1968 ŁASK
1  
1
34 190 ALEKSANDER KORZENIOWSKI 1972 ŁÓDŹ
1  
1
35 67 ALEKSANDER LISOWSKI 1986 ŁÓDŹ
1  
1
36 83 ANDRZEJ KLIMCZEWSKI 1962 ŁÓDŹ
1  
1
37 219 ANDRZEJ LESIAK 1954 ŁÓDŹ
1  
1
38 148 ANDRZEJ LUŚTAK 1969 ŁÓDŹ
1  
1
39 256 ANDRZEJ MIKOŁAJCZYK 1976 ŁÓDŹ
1  
1
40 156 ANDRZEJ ODZIOBA 1965 PABIANICE
1  
1
41 254 ARKADIUSZ SPYCHALSKI 1987 ŁÓDŹ
1  
1
42 192 ARKADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŹ
1  
1
43 257 ARKADIUSZ MORAWIEC 1969 ŁÓDŹ
1  
1
44 51 ARTUR BIŃKOWSKI 1991 GAŁKÓW MAŁY
1  
1
45 1 ARTUR KUŚMIEREK 1974 ŁÓDŹ
1  
1
46 11 ARTUR SALAMON 1983 ŁÓDŹ
1  
1
47 102 ARTUR SŁOWIŃSKI 1980 ŁÓDŹ
1  
1
48 233 ARTUR WOJCIECH STRUMIŁŁO 1963 ŁÓDŹ
1  
1
49 245 BARTŁOMIEJ DRACH 1986 BEŁCHATÓW
1  
1
50 149 BARTŁOMIEJ ŁAŃDUCH 1985 ŁÓDŹ
1  
1

« poprzednia 1 2 3 4 następna »

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)

Decyzją organizatora numer startowy 283 został przepisany do numeru 383.