teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna OSSONA CUP 2013 - RUNNING

stan po zawodach OSSONA CUP - RUNDA 4 - BIEG w dniu 18.08.2013

Wybierz szczegóły tabeli

kobiety   -   mężczyźni   -   SENIOR I kobiet   -   SENIOR II kobiet   -   MASTERS kobiet   -   WETERAN I kobiet   -   WETERAN II kobiet   -   SENIOR I mężczyzn   -   SENIOR II mężczyzn   -   MASTERS mężczyzn   -   WETERAN I mężczyzn   -   WETERAN II mężczyzn   -   Cz-wa i powiat K   -   Cz-wa i powiat M   -   policja K   -   policja M   -   wojsko K   -   wojsko M   -   służby mundurowe   -   służby mundurowe K   -   służby mundurowe M

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy maksymalnie 6 startów.
W rankingu biorą udział osoby z minimum 3 startami.

Tabela klasyfikacji: mężczyźni

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 71 PIOTR KOŃ 1978 RĘCZNO
RMD MONTRAIL TEAM
300  
300  
300  
 
900
2 72 TOMASZ LACHETA 1971 DĄBROWA GÓRNICZA
SDG DĄBROWA GÓRNICZA
150  
150  
180  
240  
720
3 61 KPR JACEK BAJDA 1977 PILSZCZ
JW 4101
100  
160  
160  
200  
620
4 53 MŁ. ASP. JANUSZ MIKETA 1969 KAMIEŃSKIE MŁYNY
SPPP w Częstochowie
120  
120  
200  
160  
600
5 57 ROBERT BAJOR 1974 RĘDZINY
135  
120  
135  
135  
525
6 87 GRZEGORZ SZUKALSKI 1979 PAJĘCZNO
WKB META LUBLINIEC
 
108  
120  
180  
408
7 68 ARTUR STASIEWICZ 1986 CZĘSTOCHOWA
90  
96  
108  
108  
402
8 79 SIERŻ.SZT. JERZY KAPRAL 1969 APOLONKA
SPPP w Częstochowie
90  
90  
80  
100  
360
9 78 ST. SZER. TOMASZ PISKOŃ 1985 LUBLINIEC
JW4101
72  
72  
72  
90  
306
10 59 KONRAD BIENIEWSKI 1982 CZĘSTOCHOWA
66  
72  
100  
60  
298
11 83 ST.SZER.REZ. PRZEMYSŁAW KOTAS 1964 CZĘSTOCHOWA
AKN RATRAK CZĘSTOCHOWA
 
80  
90  
120  
290
12 56 MAREK KAWECKI 1975 CZĘSTOCHOWA
84  
90  
 
100  
274
13 77 TOMASZ PLISIECKI 1987 CZĘSTOCHOWA
80  
90  
90  
 
260
poza klasyfikacją
14 89 KRZYSZTOF SZWED 1965 LUBLINIEC
WKB META LUBLINIEC
 
 
240  
300  
540
15 81 ANDRZEJ MATYJA 1978 KŁOBUCK
 
180  
150  
 
330
16 54 DAREK SZURGOT 1967 CZĘSTOCHOWA
BRAK
120  
 
120  
 
240
17 58 PIOTR HOLLY 1983 WAŁBRZYCH
RMD MONTRAIL TEAM
240  
 
 
 
240
18 86 ZENON NOWAK 1971 WOŹNIKI
 
240  
 
 
240
19 82 KRZYSZTOF FELUCH 1973 WARSZAWA
 
135  
100  
 
235
20 93 ARTUR WALUŚKIEWICZ 1965 CZĘSTOCHOWA
 
 
96  
120  
216
21 73 DAMIAN ŻURAWSKI 1989 CZĘSTOCHOWA
KLA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA
200  
 
 
 
200
22 85 ŁUKASZ LUBELSKI 1975 KATOWICE
 
200  
 
 
200
23 70 MATEUSZ GOCYŁA 1981 KOZIEGŁOWY
KS JURAJSKIE ORŁY
180  
 
 
 
180
24 91 WALDEMAR WOJCIECHOWSKI 1963 CZĘSTOCHOWA
ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA
 
 
84  
96  
180
25 80 WOJCIECH BOŻEK 1970 CZĘSTOCHOWA
SPPP w Częstochowie
80  
100  
 
 
180
26 12 SZYMON WĄSOWICZ 1981 CZĘSTOCHOWA
COACHING BALANCE TEAM
160  
 
 
 
160
27 88 JAN MACHOWSKI 1950 KOZIEGŁOWY
 
78  
78  
 
156
28 97 KONRAD GAWRON 1982 SOSNOWIEC
 
 
 
150  
150
29 66 JACEK KOWALSKI 1977 MIKOŁÓW
BBL MIKOŁÓW
108  
 
 
 
108
30 74 JAROSŁAW GRABOWSKI 1989 KRZEPICE
100  
 
 
 
100
31 84 MARIUSZ ZEMBROŃ 1974 LUBLINIEC
WKB META LUBLINIEC
 
100  
 
 
100
32 67 MARCIN ROBERT 1976 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
96  
 
 
 
96
33 96 JACEK KRYGIER 1987 CZĘSTOCHOWA
 
 
80  
 
80
34 13 SŁAWOMIR KRZYŻANOWSKI 1980 CZĘSTOCHOWA
 
 
 
80  
80
35 69 DARIUSZ STRZEMIECZNY 1975 ROZPRZA
TANIE GRZANIE I ŁAZIENKI S.C.
78  
 
 
 
78
36 51 DAMIAN NOCUŃ 1980 MARIANKA RĘDZIŃSKA
72  
 
 
 
72
37 62 ARKADIUSZ KUŚMIERCZYK 1993 KOLONIA POCZESNA
WYPRZEDZAM OSTATNIEGO
60  
 
 
 
60
38 94 KACPER LACHETA 1999 DĄBROWA GÓRNICZA
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
 
 
60  
 
60
39 14 KRZYSZTOF KOSELSKI 1961 LUBLINIEC
WKB META LUBLINIEC
60  
 
 
 
60
40 95 MARCIN SKOTNICZNY 1999 DĄBROWA GÓRNICZA
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
 
 
60  
 
60
41 64 MATEUSZ GINAŁ 1993 BARGŁY
WYPRZEDZAM OSTATNIEGO
50  
 
 
 
50
42 113 WIKTOR KRZYŻANOWSKI 2007 CZĘSTOCHOWA
 
 
 
50  
50
43 60 DOMINIK ŚPIEWAK 1993 CZĘSTOCHOWA
WYPRZEDZAM OSTATNIEGO
0  
 
 
 
0

SENIOR I (ur. 1993-1984), SENIOR II (ur. 1983-1974), MASTERS (ur. 1973-1964), WETERAN I (ur. 1963-1954), WETERAN II (ur. 1953 i starsi)