teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna OSSONA CUP 2013 - RUNNING

stan po zawodach OSSONA CUP - RUNDA 4 - BIEG w dniu 18.08.2013

Wybierz szczegóły tabeli

kobiety   -   mężczyźni   -   SENIOR I kobiet   -   SENIOR II kobiet   -   MASTERS kobiet   -   WETERAN I kobiet   -   WETERAN II kobiet   -   SENIOR I mężczyzn   -   SENIOR II mężczyzn   -   MASTERS mężczyzn   -   WETERAN I mężczyzn   -   WETERAN II mężczyzn   -   Cz-wa i powiat K   -   Cz-wa i powiat M   -   policja K   -   policja M   -   wojsko K   -   wojsko M   -   służby mundurowe   -   służby mundurowe K   -   służby mundurowe M

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy maksymalnie 6 startów.
W rankingu biorą udział osoby z minimum 3 startami.

Tabela klasyfikacji: SENIOR II mężczyzn

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 71 PIOTR KOŃ 1978 RĘCZNO
RMD MONTRAIL TEAM
300  
300  
300  
 
900
2 61 KPR JACEK BAJDA 1977 PILSZCZ
JW 4101
160  
160  
200  
200  
720
3 57 ROBERT BAJOR 1974 RĘDZINY
150  
180  
180  
180  
690
4 87 GRZEGORZ SZUKALSKI 1979 PAJĘCZNO
WKB META LUBLINIEC
 
150  
150  
300  
600
5 59 KONRAD BIENIEWSKI 1982 CZĘSTOCHOWA
84  
120  
100  
60  
364
6 56 MAREK KAWECKI 1975 CZĘSTOCHOWA
108  
135  
 
100  
343
poza klasyfikacją
7 81 ANDRZEJ MATYJA 1978 KŁOBUCK
 
240  
240  
 
480
8 97 KONRAD GAWRON 1982 SOSNOWIEC
 
 
 
240  
240
9 58 PIOTR HOLLY 1983 WAŁBRZYCH
RMD MONTRAIL TEAM
240  
 
 
 
240
10 12 SZYMON WĄSOWICZ 1981 CZĘSTOCHOWA
COACHING BALANCE TEAM
200  
 
 
 
200
11 85 ŁUKASZ LUBELSKI 1975 KATOWICE
 
200  
 
 
200
12 70 MATEUSZ GOCYŁA 1981 KOZIEGŁOWY
KS JURAJSKIE ORŁY
180  
 
 
 
180
13 66 JACEK KOWALSKI 1977 MIKOŁÓW
BBL MIKOŁÓW
135  
 
 
 
135
14 67 MARCIN ROBERT 1976 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
120  
 
 
 
120
15 84 MARIUSZ ZEMBROŃ 1974 LUBLINIEC
WKB META LUBLINIEC
 
100  
 
 
100
16 69 DARIUSZ STRZEMIECZNY 1975 ROZPRZA
TANIE GRZANIE I ŁAZIENKI S.C.
96  
 
 
 
96
17 51 DAMIAN NOCUŃ 1980 MARIANKA RĘDZIŃSKA
90  
 
 
 
90
18 13 SŁAWOMIR KRZYŻANOWSKI 1980 CZĘSTOCHOWA
 
 
 
80  
80

SENIOR I (ur. 1993-1984), SENIOR II (ur. 1983-1974), MASTERS (ur. 1973-1964), WETERAN I (ur. 1963-1954), WETERAN II (ur. 1953 i starsi)