teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2013

stan po zawodach Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie - 25km w dniu 09.03.2013

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
201 289 CHACHUŁA Małgorzata 1989
 
 
 
 
DNF  
1
202 201 CHRABĄSZCZ Zbigniew 1971
 
1  
 
 
 
1
203 241 CIECHOMSKI Sebastian 1975
 
 
1  
 
 
1
204 94 CIEŚLAK Piotr 1976 Biegambolubię
1  
 
 
 
 
1
205 284 CZECHOWICZ Sylwia 1972 Łódź
Drużyna Łódź Maraton Dbam o Zdrowie
 
 
 
 
DNF  
1
206 226 CZYŻEWSKI Piotr 1965 Przeganiam Raka Dla Jacka
 
 
1  
 
 
1
207 276 FELIŃSKI Jarosław 1963 Łódź
 
 
 
 
1  
1
208 29 GASINSKA Malgorzata 1984 Łódź
1  
 
 
 
 
1
209 237 GAŁKA Tomasz 1987
 
 
1  
 
 
1
210 6 GRUDZINSKI Zbigniew 1959 Łódź
1  
 
 
 
 
1
211 269 GŁADKI Adam 1981 Kocierzew
 
 
 
1  
 
1
212 285 JADCZYK Sylwia 1976 Łódź
KB Arturówek
 
 
 
 
1  
1
213 197 JAKUBOWSKI Antoni 1962
 
 
1  
 
 
1
214 247 JAKUS Mariusz 1966
 
 
1  
 
 
1
215 264 JANISZEWSKI Ireneusz 1982 Łódź
 
 
 
1  
 
1
216 54 JANUCIK Rafał 1975 Urtica Team
1  
 
 
 
 
1
217 242 JAŚKOWSKI Jerzy 1973
 
 
1  
 
 
1
218 120 JEDRZEJEWSKI Wojciech 1969 Łódź
1  
 
 
 
 
1
219 232 JUSZCZAK Witold 1976
 
 
1  
 
 
1
220 273 KACZMAREK Marcin 1976 Łódź
Stowarzyszenie MOPITEK
 
 
 
 
1  
1
221 135 KACZMAREK Robert 1978 Łódź Running Team
1  
 
 
 
 
1
222 243 KARNOWSKI Marcin 1981
 
 
1  
 
 
1
223 79 KERNSTEIN Michał 1976 Biegampolodzi.pl Team
1  
 
 
 
 
1
224 95 KIMMER Jakub 1988 Zelów
1  
 
 
 
 
1
225 172 KLATKA Piotr 1977 HUB/NIN
 
1  
 
 
 
1
226 245 KOBYLIŃSKI Paweł 1971 Apak-Pol
 
 
1  
 
 
1
227 249 KOKOTEK Maciej 1977 Łódź
 
 
 
1  
 
1
228 260 KORDEK Anna 1963 Łódź
 
 
 
DNF  
 
1
229 145 KOTWICA Maciej 1978 Łódź
 
1  
 
 
 
1
230 133 KOWALSKI Wlodzimierz 1955 Łódź Running Team
1  
 
 
 
 
1
231 214 KOWELSKI Michał 1980
 
1  
 
 
 
1
232 255 KUJAWSKI Arkadiusz 1971 łódż
 
 
 
1  
 
1
233 227 KUPIS Feliks 1945 KB Arturówek
 
 
1  
 
 
1
234 250 KWINTKIEWICZ Marcin 1976 Łódź
 
 
 
1  
 
1
235 188 LEBIEDZIK Tomasz 1977 Klub Piękna i Bestia
 
 
1  
 
 
1
236 158 LEPKA Mariusz 1975 Ge Power
 
1  
 
 
 
1
237 43 LEŚNICZAK Aleksandra 1976 Pro-Mile
1  
 
 
 
 
1
238 132 LIGENZA Kamil 1990 Zgierz
1  
 
 
 
 
1
239 122 LIPIŃSKI Artur 1984 Bełchatów
1  
 
 
 
 
1
240 290 LIPIŃSKI Stanisław 1989 Łódź
 
 
 
 
1  
1
241 74 MAMOS Marek 1954 Niezrzeszony
1  
 
 
 
 
1
242 119 MARASEK Krzysztof 1980 Łódź
1  
 
 
 
 
1
243 65 MARCINIAK Sławomir 1984 Pro-Mile
1  
 
 
 
 
1
244 36 MATUSIAK Przemek 1980 Łódź
1  
 
 
 
 
1
245 286 MORAWIEC Adrian 1994 Dobroń
brak
 
 
 
 
1  
1
246 84 MORAWSKA-BAYKOWSKA Ludmiła 1978 Zimne Wody
1  
 
 
 
 
1
247 281 MUSIAŁ Magdalena 1982 Łódź
drużyna Dbam o Zdrowie
 
 
 
 
1  
1
248 262 MYSŁEK Radosław 1975 Konstancin-Jeziorna
 
 
 
1  
 
1
249 123 NIEWIADOWSKI Krzysztof 1974 Kb Spartakus / Drużyna Szpiku
1  
 
 
 
 
1
250 238 NOWICKI Michał 1963 Łódź
 
 
1  
 
 
1

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)