teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2013

stan po zawodach Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie - 5km w dniu 10.11.2012

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 73 JASIŃSKI Witek 1994 Orientuś Łódź
100  
100
2 56 WOSIEK Jacek 1975 Urtica Team
80  
80
3 108 PIECHOTA Jarosław 1974 Łódź
60  
60
4 76 MATUSZEWSKI Sebastian 1994 Łkb Na Zdrowie
50  
50
5 27 WITCZAK Bartłomiej 1984 Dbam O Zdrowie / Pro-Mile Łódź
45  
45
6 44 NOWAKOWSKI Sebastian 1979 Rysie / Pro-Mile Łódź
40  
40
7 86 CZŁONKOWSKI Krzysztof 1976 Olimpijczyk Szczekociny
36  
36
8 22 STAWIKOWSKI Dariusz 1973 Łódź Running Team
32  
32
9 47 WASILEWSKI Mariusz 1973 Łódź Running Team
30  
30
10 162 TRACZ Maciej 1970 Biegampolodzi.pl
28  
28
11 105 ŁAPIŃSKI Szymon 1970 Łódź
26  
26
12 59 BENSARI Tomisław 1972 Urtica Team
24  
24
13 68 KUŹNIAR Marcin 1977 Łódź
22  
22
14 9 SIENKIEWICZ Wojciech 1973 Łódź
20  
20
15 78 JÓŹWIK Michał 1988 Łódź
18  
18
16 103 STĘPIEŃ Łukasz 1981 Łódź
16  
16
17 128 GRUNTKOWSKI Artur 1969 Antoniew
15  
15
18 97 KORONA-TRZEBSKI Przemek 1976 Biegam Po Łodzi
14  
14
19 45 NIEDŹWIECKI Michał 1972 Łódź
13  
13
20 31 LEPKA Mariusz 1975 Ge Power
12  
12
21 64 ŻYŁA Marcin 1978 Łódź
11  
11
22 163 JUCHA Michał 1976 Łódź
10  
10
23 77 DIOWKSZ Paweł 1973 Łódź
9  
9
24 93 LACHOWSKI Robert 1985 Tomaszów Mazowiecki
8  
8
25 1 MILCZAREK Janusz 1962 Łódź Running Team
7  
7
26 83 CHRUŚLIŃSKI Piotr 1985 Łódź
6  
6
27 85 SMOLIŃSKI Mariusz 1963 Metalchem
5  
5
28 55 MANDRYKOWSKI Bartosz 1982 Urtica Team
3  
3
29 50 BORKOWSKI Grzegorz 1955 Biegampolodzi.pl Team
2  
2
30 125 ADAMCZEWSKI Andrzej 1955 Ozorków
1  
1
31 126 ADAMIAK Kamil 1976 Łódź
1  
1
32 12 AULAK Michał 1983 Łódź
1  
1
33 53 BĄBOL Damian 1988 Łódź Maraton Dbam O Zdrowie
1  
1
34 101 BALICKI Jakub 1973 Łódź
1  
1
35 129 BELINA-PRAŻMOWSKI Tomasz 1975 Konstantynów Łódzki
1  
1
36 109 BILECKI Wojciech 1961 Łódź
1  
1
37 115 BISKUPSKI Andrzej 1981 Łódź
1  
1
38 90 BOGACKI Wojciech 1979 Garbów
1  
1
39 16 BOŻYK Tomasz 1971 Łódź
1  
1
40 67 BRONIARCZYK Jakub 1977 Rzgów
1  
1
41 33 BURSKI Paweł 1969 Łódź
1  
1
42 114 BŁĄDEK Witold 1944 Łódź
1  
1
43 112 BŁADEK-GRZELCZEK Katarzyna 1969 Łódź
1  
1
44 3 BŁASZCZYK Bartłomiej 1985 Łódź
1  
1
45 134 BŁAŻEJCZYK Agnieszka 1965 Biegampolodzi.pl
1  
1
46 136 CHUCHLER Piotr 1971 Łódź
1  
1
47 94 CIEŚLAK Piotr 1976 Biegambolubię
1  
1
48 7 CYNIAK Paulina 1977 Łódź
1  
1
49 2 CZERNECKI Marek 1954 Łuków
1  
1
50 11 DĄBROWSKA Alicja 1976 Łódź
1  
1

« poprzednia 1 2 3 następna »

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)